KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13196326

nr 1319 6326

Alvar Eliasson

(1931-2019), Sverige

Oljemålning, "Efter stormen". Signerad. Olja på duk, 26x34 cm

Alvar Eliasson, svensk bildkonstnär född 1931, död 2019 .

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 13 april 2020
kl 19:52:19

Alvar Eliasson

Läs mer om Alvar Eliasson